Ukládání údajů při práci na návrhu

ZpětPrint


Aplikace ukládá zadané údaje ve dvou režimech:

1.         Automaticky při přechodech mezi kroky návrhu.

2.         Na žádost uživatele - kliknutím na ikonku  v záhlaví aplikace. Pokud jde o první uložení návrhu, liší se reakce podle toho, zda jste do aplikace přihlášeni, nebo zda jste anonymní uživatel (Typy uživatelů).

a)         přihlášený uživatel - zadejte název návrhu na vklad. Pod tímto názvem budete mít návrh uložen. Pokud chcete uložit vzor (Vzory pro návrh), přepněte se na Uložit jako | vzor pro budoucí použití.

b)         anonymní uživatel - název návrhu (kód návrhu) generuje aplikace a bude po Vás vyžadováno zadání hesla k návrhu. Zároveň můžete zadat e-mailovou adresu, na niž Vám bude následně zaslán e-mail s kódem návrhu. Pokud nechcete uvádět e-mailovou adresu, je nutné, abyste si pro případnou práci s uloženým návrhem na vklad v budoucnu poznačili kód návrhu. Později již nebudete mít možnost jej zjistit (kód je viditelný při každém pokusu o uložení) a zadání tohoto kódu návrhu po Vás bude vyžadováno, pokud budete chtít znovu otevřít návrh na vklad, který jste již uložili!! Lepším způsobem, jak pracovat s uloženými návrhy, je proto vystupovat jako přihlášený uživatel a do aplikace se přihlásit (přihlášení uživatele). Přihlášení uživatelé mohou ukládané návrhy pojmenovávat, což zjednodušuje orientaci v uložených návrzích a práci s nimi.